ОГОЛОШЕНО КОНКУРС «РІЗДВЯНИЙ ВІНОК»

Увага конкурс!
Відділ культури Мелітопольської міської ради Запорізької області оголошує конкурс на виготовлення новорічної прикраси “Різдвяний вінок”.

Умови проведення конкурсу:
Участь у конкурсі можуть брати вихованці дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, інші зацікавлені мешканці міста без вікових обмежень.
Роботи приймаються до 24.12.2018 за адресою: м. Мелітополь, м. Перемоги 4, Відділ Культури, Центр Організаційно — методичної роботи, контактний телефон 42-25-52 (каб. 7), з понеділка по п’ятницю, з 8:30 до 17:00.

Роботи мають відповідати таким вимогам:
На конкурс представляються індивідуальні та колективні творчі роботи, виконані в довільній техніці із застосуванням матеріалів, стійких до дії несприятливих погодних умов.
Розмір прикраси в діаметрі не менше 25 см. 
Кожна конкурсна робота повинна супроводжуватись прикріпленою візиткою з наступними даними:
— назва роботи, техніка виконання або використаний матеріал;
— прізвище, повне ім’я та вік автора роботи;
— домашня адреса;
— назва місця навчання або роботи, 
— контактний телефон.

Проголосувати за І, ІІ та ІІІ місця у конкурсі «Різдвяний вінок» можна у холі ПК ім.Т.Г.Шевченка, а на офіційній сторінці в Facebook буде обрано «Віночок глядацьких симпатій».

Нагородження переможців конкурсу відбудеться 31 грудня біля головної ялинки міста на Майдані Перемоги. Голосування триватиме з 25 по 30 грудня.
За І, ІІ та ІІІ місця проголосувати можно в фойє ПК ім.Т.Г.Шевченка, а обрати віночок у номінації «Вінок глядацьких симпатій» — на офіційній сторінці в Facebook (https://www.facebook.com/viddilkulturymlt) .

Положення конкурсу тут