Книжкова виставка-пам’ять «Небесна Сотня – Герої нашого часу»

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». 20 лютого 2014 року в столиці України загинули 48 осіб, яких разом з іншими загиблими учасниками мирних протестів назвали Героями Небесної Сотні.

До цієї дати Центральна міська бібліотека підготувала книжкову виставку-пам’ять «Небесна Сотня – Герої нашого часу».

У документальних та художніх виданнях, представлених на виставці, подано огляд подій, що відбувалися в Україні в листопаді 2013 – лютому 2014 років. На полицях можна знайти такі книжки, як: Світлана Терейковська «Небесна Сотня. Життєписи», Олег Трайдакало «Майдан погляд зсередини», «Майдан. Свідчення. Допомога постраждалим. Міжнародна солідарність» за редакцією Леоніда Фенберга, брати Капранови «Майдан таємні файли», Соня Кошкіна «Майдан. Нерозказана історія», Віталій Портников «Дзвони Майдану», Михайло Вітер «Літопис Революції Гідності», Олена Герасименко «Майдан після Майдану».

Особливе місце посідає унікальний фотоальбом «Хоробрі серця неможливо зупинити», присвячений запорожцям, що загинули в зоні АТО та під час Майдану. Є серед них і наші земляки. На сторінках збірки розміщено фотографії та інформаційні статті, які розкривають особистості справжніх патріотів, тих, хто безперечно заслуговує на пам’ять та повагу.

Вічна пам’ять і слава Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та небесними захисниками України!

Запрошуємо всіх на перегляд виставки, яка триватиме до 02.03.2021!