Інтеркультурна зустріч Змінотворців

25 липня о 15.00 в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї пройшла «Інтеркультурна зустріч Змінотворців» в форматі історично-краєзнавчого квесту «З нами наша історія!» в рамках проекту «Український Букет Народів».

Учасники та учасниці, об’єднавшись у команди, подорожували  експозицією в залі “Наш край з XV століття до 1914 року” краєзнавчого музею та виконували квестові завдання. У цьому їм допомагала наукова співробітниця музею Тетяна Шевченко-Чепелєва.

Гості заходу із задоволенням долучились до цікавого, нетрадиційного знайомства з історією рідного краю та культурним розмаїттям!

#Український_букет_народів #УКФ #змінотворці #культурне_різноманіття #активізм #запідтримкиукф

*Інтеркультурні зустрічі змінотворців відбуваються в межах проекту “Український Букет Народів”, який реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Українського культурного фонду. Основним завданням проекту є створення інтеркультурних путівників Україною із залученням громадян різного соціального та етнічного походження. Проект реалізується у 4 громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей.

Співорганізатор проекту у Мелітополі – благодійна організація «Благодійний Фонд «MLT Museum PLUS»

Контактна особа – регіональна координаторка проекту “Український букет народів” у Мелітополі, Катерина Шнуренко (Kateryna Shnurenko) +380977272012 mltmuseumplus@gmail.com