До Міжнародного флешмобу музейних селфі долучилися в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї

 У середу, 16 січня Мелітопольський міський краєзнавчий музей  запрошував городян та гостей міста протягом дня взяти участь у Міжнародному флешмобі музейних селфі. Для цього потрібно було прийти до музею, зробити «селфі» на фоні чи поруч з улюбленим експонатом та опублікувати його у соціальних мережах Facebook, Twitter та Instagram, додавши хештег #MuseumSelfie та хештег нашого музею #MLTmuseum.

Започаткована європейським проектом Culture Themes у 2014 році, акція з кожним разом знаходить все більше й більше шанувальників.

До флешмобу в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї долучилася 141 людина (65 дорослих та 76 дитина), з них: 3-А клас ЗОШ №11, 10-А клас ЗОШ №15, вихованці Мелітопольської дитячої організації «Росток» Палацу дитячої та юнацької творчості, студенти Аграрного ліцею, краєзнавці, друзі музею, колектив музею та відвідувачі, які в цей день прийшли до музею підтримати флешмоб.

«Я любитель музеев с детства», «Обожаю музеи, мощная машина времени! Занимательные экспонаты, современные выставки, креативный персонал», «Дякую Мелітопольський міський краєзнавчий музей за можливість долучитися до флешмобу», такі чудові слова ми почули в цей день!

Більше 100 фото на фоні експозицій краєзнавчого музею в соціальних мережах! Дякуємо всім за участь у флешбомі! Завжди чекаємо вас у музеї!