Дитяча художня школа

Адреса : вул. Героїв України,53, м. Мелітополь 72319
Телефон: (0619)42-27-29
Електронна пошта: art.school.mlt@gmail.com
Директор: Абдурахманов Рустем Джевдетович

Головною метою дитячої художньої школи є раннє професійне орієнтування, тобто можливість надання учням базових знань, умінь та навичок для подальшого навчання в закладах художнього, дизайнерського та мистецтвознавчого напрямів.
Паралельно з цією метою є також задача формування всебічно розвиненої, гармонійної особистості, здатної до самостійного мислення, усвідомлення загальнолюдських цінностей, неповторного розмаїття навколишнього світу, його духовність.
За більш ніж 40 років існування школи було випущено біля 1000 учнів, багато з яких продовжили навчання в середніх та вищих освітніх закладах художнього профілю. Наші випускники працюють художниками, дизайнерами, архітекторами, викладачами в регіонах України, а також в країнах ближнього та дальнього зарубіжжя.

За цей час колектив школи, до складу якого входять знаючі і досвідчені фахівці, відпрацював основні напрямки в навчанні учнів предметам образотворчого циклу, що спираються на кращі вітчизняні та світові традиції в мистецтві.

Віковий діапазон учнів досить широкий: це групи «Семицветик» та «Дитяча академія», куди приймають дітей з 4,5-6 років, підготовчі групи, з 6 років, а також учні середніх та старших класів. Якщо в підготовчих групах акцент занять переноситься на розкриття здібностей маленької людини, розвиток уяви і розширення обрію його можливостей, інтересів, тов. старших класах – це підготовка учня до вступу в середні та вищі спеціалізовані навчальні заклади.

В основі навчання полягає потужна методична база, що з урахуванням потреб та часу адаптується і доповнюється.

Поряд з вищезазначеними положеннями , школа вирішує питання зайнятості підростаючого покоління, виховуючи в ньому моральність, взаємоповагу, любов до рідного краю, до його традицій, до держави, віру в духовність світу. (Серед випускників школи немає жодного засудженого).

Школа доступна для дітей та підлітків всіх наших громадян.