День пам’яті жертв Голодоморів

День пам’яті жертв Голодоморів щорічно вшановується на державному рівні у четверту суботу листопада. У 2020 році цей день припадає на 28 листопада.
Щорічно цими днями глибокої осені ми згадуємо одні з найстрашніших трагедій в людській історії минулого століття. Чорними літерами закарбувалися в національній пам’яті українців трагедії голодоморів:1932 — 1933 років, голодоморів 1921 — 1922 років та 1946 — 1947 років. Голодомор — це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українську національну групу.

Вшанування пам’яті жертв Голодомору є справжнім запобіжником повторення подібних трагедій у майбутньому. Пам’ятаймо, що надзвичайно дорогою ціною, у вимірах мільйонів людських життів, наш народ заплатив за право жити на рідній землі.

МЕЛІТОПОЛЬ разом з усією Україною і світом вшановує пам’ять жертв Голодоморів. Запрошуємо до перегляду художньої відео композиції «Пам‘ятаємо разом» 👉 https://www.youtube.com/watch?v=CfeIY636paQ&t=5s

Залишайтесь вдома та долучайтесь до хвилини мовчання о 16:00, а також до акції «Запали свічку пам’яті у своєму вікні».🕯
Ми існуємо і пам’ятаємо. Ми існуємо, бо пам’ятаємо.
Запали свічку пам’яті у своєму вікні — «ЗБЕРЕЖИ ПАМ’ЯТЬ. ЗБЕРЕЖИ ПРАВДУ»