БІБЛІОТЕКА «МАЛЬВІНА» ТА ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ «ОБЕРІГ» ЗАПРОШУЮТЬ НА ВИСТАВКУ ЛЯЛЬОК-МОТАНОК

БІБЛІОТЕКА «МАЛЬВІНА» ТА ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ «ОБЕРІГ» ЗАПРОШУЮТЬ НА ВИСТАВКУ ЛЯЛЬОК-МОТАНОК
Виставка організована в рамках спільного проєкту «Розповідь народної ляльки» центральної дитячої бібліотеки «Мальвіна» та ГО «Україно-Білоруське культурно-освітнє товариство «Сузір’я».
Слов’янські народні ляльки споконвіку оберігають родини та підтримують зв’язок між поколіннями. Свідченням цього є створення численних розмаїтих ляльок-мотанок. Переконатись у цьому можна, оглянувши виставку в бібліотеці «Мальвіна».
На полицях представлено понад 100 унікальних авторських ляльок творчої майстерні «Оберіг» Україно-Білоруського культурно-освітнього товариства «Сузір’я».
Тут ви можете познайомитися з лялечкою-дзвіночком та Веснянкою, ляльками Травниця, Нитянка та Зернянка, Нерозлучниками та Нареченими, ляльками із зерен, соломи, квітів… Яких тільки ляльок не має на виставці, всіх не перерахувати. Навіть зачаїлася лялька-коронавіруска.
Яскраві й вишукані лялькові вироби захоплять і дорослих, і юнацтво, і малечу. І кожна з власною історією.
Бібліотекарі запрошують не тільки насолодитися народними ляльками, а й створити свій ляльковий оберіг. Майстер-класи «Янголятко» від Наталії Бернаги та «Лялька-дзвіночок» бібліотекарки Олени Сердюк вже записані та чекають на своїх шанувальників.
А для тих, хто не зможе помилуватися виставкою наживо – щодня у групі Розповідь народної ляльки (https://www.facebook.co/groups/1108207532977665) бібліотекарі презентуватимуть нову ляльку.
Приєднуйтеся до групи, приходьте до бібліотеки «Мальвіна».
Будьте в курсі лялькових подій!
Наша адреса: пр. Хмельницького, 5
Телефон для довідок: 420-425, (098)816-89-22