28 жовтня — День визволення України від нацистських загарбників

Сьогодні, 28 жовтня, відзначається День визволення України від нацистських загарбників. Саме цей день вважають датою остаточного вигнання окупаційних військ за межі території України.
Довгим та тернистим був шлях визволення українських земель, адже майже 23 місяці тривала битва за визволення України: від 18 грудня 1942 року і аж до 28 жовтня 1944 року включно.
У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.
Ми завжди пам’ятатимемо про ті пекельні роки, та тих, хто віддав своє життя, захищаючи власну землю від загарбників, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України.

Перш за все, – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наша пам’ять, наші серця крізь роки бережуть глибоку синівську вдячність воїнам-визволителям. Доземний уклін Вам, творцям Великої Перемоги – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Другої світової війни.
Для кожного з нас, шановні ветерани, Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі.
Бажаємо кожній родині – здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше — Миру та віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.